Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MALCE70AE3
Microsemi Corporation MALCE70AE3
Osa numero
MALCE70AE3
Kuvaus
TVS DIODE 70VWM 113VC AXIAL
Tuoteparametri
Osa numero MALCE70AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 70V
Jännite - erittely (min) 77.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 113V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)