Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MALCE43AE3
Microsemi Corporation MALCE43AE3
Osa numero
MALCE43AE3
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC AXIAL
Tuoteparametri
Osa numero MALCE43AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 43V
Jännite - erittely (min) 47.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)