Koti Tuoteseloste Anturit, muuntimet Optiset anturit - Valodiodit MTPD1346D-150
Marktech Optoelectronics MTPD1346D-150
Osa numero
MTPD1346D-150
Valmistaja
Marktech Optoelectronics
Kuvaus
INGAAS PIN PD 1700NM 1.5MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Optiset anturit - Valodiodit
Marktech Optoelectronics
    15.71500/pcs
  • 10 pcs
    13.88900/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MTPD1346D-150
Osan tila Active
Aallonpituus 1300nm
Väri - Parannettu -
Spectral Range 800nm ~ 1750nm
Diodityyppi PIN - Single
Responsivity @ nm -
Vasteaika -
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 5V
Nykyinen - Dark (Typ) 500nA
Aktiivinen alue 1.50mm Dia
Katselukulma -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C