Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V385LS40CP
Littelfuse Inc. V385LS40CP
Osa numero
V385LS40CP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V385LS40CP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 558V
Varistorin jännite (tyypin) 620V
Varistorin jännite (maksimi) 682V
Nykyinen - Surge 10kA
energia 370J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 385VAC
Suurin DC Volts -
Kapasitanssi @ Taajuus 120pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 20mm