Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V320LS20C
Littelfuse Inc. V320LS20C
Osa numero
V320LS20C
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero V320LS20C
Osan tila Obsolete
Varistorin jännite (min) 462V
Varistorin jännite (tyypin) 510V
Varistorin jännite (maksimi) 558V
Nykyinen - Surge 6.5kA
energia 165J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 320VAC
Suurin DC Volts -
Kapasitanssi @ Taajuus 5000pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 14mm