Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V230LS20AP
Littelfuse Inc. V230LS20AP
Osa numero
V230LS20AP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V230LS20AP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 324V
Varistorin jännite (tyypin) 360V
Varistorin jännite (maksimi) 396V
Nykyinen - Surge 4.5kA
energia 70J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 230VAC
Suurin DC Volts 300VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 550pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 14mm