Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V140LS20AP
Littelfuse Inc. V140LS20AP
Osa numero
V140LS20AP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V140LS20AP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 198V
Varistorin jännite (tyypin) 220V
Varistorin jännite (maksimi) 242V
Nykyinen - Surge 6.5kA
energia 75J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 140VAC
Suurin DC Volts 180VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 1750pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 20mm