Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V130LS5P
Littelfuse Inc. V130LS5P
Osa numero
V130LS5P
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V130LS5P
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 184.5V
Varistorin jännite (tyypin) 205V
Varistorin jännite (maksimi) 225.5V
Nykyinen - Surge 2.5kA
energia 20J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 130VAC
Suurin DC Volts 175VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 450pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 10mm