Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - tyristorit P3100ECMCAP
Littelfuse Inc. P3100ECMCAP
Osa numero
P3100ECMCAP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
SIDAC MC BI 275V 400A TO-92
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - tyristorit
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero P3100ECMCAP
Osan tila Obsolete
Jännite - Breakover 350V
Jännite - Pois päältä 275V
Jännite - tilassa 4V
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
Elementtien määrä 1
kapasitanssi 45pF