Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet LSRK.800T
Littelfuse Inc. LSRK.800T
Osa numero
LSRK.800T
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/300VDC
Tuoteparametri
Osa numero LSRK.800T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 800mA
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 300V
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)