Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0TLS110.T
Littelfuse Inc. 0TLS110.T
Osa numero
0TLS110.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 110A 170VDC NON STD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
    15.65100/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0TLS110.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 110A
Jännitearvot - AC -
Jännitearvot - DC 170V
Vasteaika Fast
Sovellukset Telecom
ominaisuudet -
luokka -
hyväksynnät CE, UR
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 100kA
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm)