Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0TLS030.TXL
Littelfuse Inc. 0TLS030.TXL
Osa numero
0TLS030.TXL
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 30A 170VDC CYLINDR
Littelfuse Inc
    13.06100/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0TLS030.TXL
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 30A
Jännitearvot - AC -
Jännitearvot - DC 170V
Asennustyyppi Bolt Mount
Pakkaus / kotelo Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Koko / ulottuvuus 0.563" Dia x 1.740" L (14.30mm x 44.20mm)