Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0SPF030.H
Littelfuse Inc. 0SPF030.H
Osa numero
0SPF030.H
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 30A 1KVDC 5AG
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
    8.45250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0SPF030.H
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 30A
Jännitearvot - AC -
Jännitearvot - DC 1000V (1kV)
Vasteaika Fast
Sovellukset Solar (Photovoltaic)
ominaisuudet -
luokka -
hyväksynnät CE, CSA, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 20kA
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo 5AG, 10mm x 38.1mm
Koko / ulottuvuus 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)