Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0NLS045.T
Littelfuse Inc. 0NLS045.T
Osa numero
0NLS045.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/400VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 0NLS045.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 45A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 400V
Vasteaika Fast
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka K5
hyväksynnät CE, CSA, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 50kA AC, 20kA DC
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm)