Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0BLS01.8T
Littelfuse Inc. 0BLS01.8T
Osa numero
0BLS01.8T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 1.8A 600VAC 5AG
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
    6.33100/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0BLS01.8T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 1.8A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Fast
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka -
hyväksynnät CSA, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 10kA
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo 5AG, 10mm x 38.1mm
Koko / ulottuvuus 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm)