Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 0230.500DRT2SW
Littelfuse Inc. 0230.500DRT2SW
Osa numero
0230.500DRT2SW
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 0230.500DRT2SW
Osan tila Obsolete
Sulaketyyppi Cartridge, Glass
Nykyinen arvostelu 500mA
Jännitearvot - AC 250V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Slow
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard (Axial)
Asennustyyppi Through Hole
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 35A
Sulaminen I²t 1.16
hyväksynnät CSA, UL
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)