Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit C1206C104F3GACTU
KEMET C1206C104F3GACTU
Osa numero
C1206C104F3GACTU
Valmistaja
KEMET
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
KEMET
Tuoteparametri
Osa numero C1206C104F3GACTU
Osan tila Active
kapasitanssi 0.1µF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Lämpötilan kerroin C0G, NP0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Low ESL
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.071" (1.80mm)