| Osa numero | 9169M-01LF |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | Intel CPU Servers |
| panos | Clock, Crystal |
| ulostulo | Clock |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:14 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 100MHz |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 28-SOIC |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FREQUENCY GENERATOR 28-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FREQUENCY GENERATOR 28-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Z-Hook
Kuvaus: TEST LEAD BANANA TO SOCKET 24"
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Z-Hook
Kuvaus: TEST LEAD BANANA TO SOCKET 24"
Varastossa: 0