| Osa numero | 87159AGLFT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Clock Generator |
| PLL | No |
| panos | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| ulostulo | HCSL, LVCMOS, LVTTL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:9 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| Taajuus - maks | 600MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/Yes |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 56-TSSOP |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLOCK GEN 1-6 HCSL 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLOCK GEN 1-6 HCSL 48-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: DISTRIBUTOR CURRENT LIMITING
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: DISTRIBUTOR SURGE PROTECTION
Varastossa: 0