| Osa numero | 8543BGILFT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 2:4 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| panos | CML, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| ulostulo | LVDS |
| Taajuus - maks | 650MHz |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-TSSOP |