| Osa numero | 85104AGILFT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 2:4 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| panos | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| ulostulo | HCSL |
| Taajuus - maks | 500MHz |
| Jännitteensyöttö | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-TSSOP |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
Varastossa: 488