| Osa numero | 843N252GG-45LF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| PLL | Yes |
| panos | Crystal |
| ulostulo | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:2 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 156.25MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-TSSOP |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SYNTHESIZER 16TSSOP
Varastossa: 96
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SYNTHESIZER 16TSSOP
Varastossa: 0