| Osa numero | 84325EMLN |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Frequency Synthesizer |
| PLL | Yes with Bypass |
| panos | Crystal |
| ulostulo | LVPECL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:6 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 250MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SOIC |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FREQ SYNTHESIZER 48LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FREQ SYNTHESIZER 48LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FREQ SYNTHESIZER 48LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FREQ SYNTHESIZER 48LQFP
Varastossa: 0