Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Sulautetut - mikroprosessorit 79RC32V332-100DHGI
IDT, Integrated Device Technology Inc 79RC32V332-100DHGI
Osa numero
79RC32V332-100DHGI
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sulautetut - mikroprosessorit
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 79RC32V332-100DHGI
Osan tila Obsolete
Ytimen prosessori MIPS-II
Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit
Nopeus 100MHz
Co-prosessorit / DSP -
RAM-ohjaimet SDRAM
Graafinen kiihdytys No
Näyttö- ja liitäntäohjaimet -
Ethernet -
SATA -
USB -
Jännite - I / O 3.3V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)