| Osa numero | 74FCT388915TCJG |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | PLL Clock Driver |
| PLL | Yes with Bypass |
| panos | LVTTL |
| ulostulo | LVCMOS, LVTTL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 2:8 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 100MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/Yes |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 28-LCC (J-Lead) |
| Toimittajan laitepaketti | 28-PLCC (11.5x11.5) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48SSOP
Varastossa: 7000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BUFF/DVR 3ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: MUX QUAD 2INPUT FAST CMOS 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC MUX QUAD 2INPUT 16-QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC MUX QUAD 2INPUT 16-QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC MUX QUAD 2INPUT 16-QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC MUX QUAD 2INPUT 16-QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC MUX QUAD 2INPUT 16-QSOP
Varastossa: 0