Koti Tuoteseloste kytkimet Taktiset kytkimet 95C06D2T
Grayhill Inc. 95C06D2T
Osa numero
95C06D2T
Valmistaja
Grayhill Inc.
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Taktiset kytkimet
Grayhill, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero 95C06D2T
Osan tila Active
Piiri SPST-NO
Kytkintoiminto Off-Mom
Ota yhteyttä Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Toimilaitteen tyyppi Standard
Asennustyyppi Through Hole
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 9.50mm
Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen suunta Top Actuated
Lopetustyyli PC Pin
ääriviivat 6.20mm x 6.20mm