| Osa numero | FDMS7700S |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 12A, 22A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 7.5 mOhm @ 12A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 28nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1750pF @ 15V |
| Teho - Max | 1W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-PowerWDFN |
| Toimittajan laitepaketti | Power56 |