| Osa numero | FDMF6705 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähdön kokoonpano | Half Bridge |
| Sovellukset | Synchronous Buck Converters |
| liitäntä | PWM |
| Kuormatyyppi | Inductive |
| tekniikka | DrMOS |
| Rds On (Typ) | 1 Ohm LS, 1 Ohm HS |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 38A |
| Nykyinen - huipputeho | - |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Jännite - Kuormitus | 3 V ~ 24 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| ominaisuudet | Bootstrap Circuit, Status Flag |
| Vianmääritys | Over Temperature, Shoot-Through, UVLO |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 40-PowerTFQFN |
| Toimittajan laitepaketti | 40-PQFN (6x6) |