| Osa numero | PT534-6B |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 30V |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 20mA |
| Nykyinen - Dark (Id) (Max) | 100nA |
| Aallonpituus | 980nm |
| Katselukulma | - |
| Teho - Max | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Suuntautuminen | Top View |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 125°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | Radial, 5mm Dia (T 1 3/4) |
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 5UH 6.1A 15 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 5UH 7.4A 12 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH
Varastossa: 0