Koti Tuoteseloste optoelektroniikka LED-ilmaisin - Diskreetti EAST16086OA0
Everlight Electronics Co Ltd EAST16086OA0
Osa numero
EAST16086OA0
Valmistaja
Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus
LED ORANGE CLEAR 0603 SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
LED-ilmaisin - Diskreetti
Everlight Electronics Co Ltd
Tuoteparametri
Osa numero EAST16086OA0
Osan tila Active
Väri Orange
kokoonpano -
Objektiivin väri Colorless
Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Millicandela Rating 54mcd
Objektiivin tyyli / koko Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.05V
Nykyinen - Testi 20mA
Katselukulma 120°
Asennustyyppi Surface Mount
Aallonpituus - hallitseva 616nm
Aallonpituus - huippu 621nm
ominaisuudet -
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 2-SMD
Koko / ulottuvuus 1.60mm L x 0.80mm W
Korkeus (maksimi) 0.70mm