| Osa numero | TR2/C515S-4-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sulaketyyppi | Cartridge, Glass |
| Nykyinen arvostelu | 4A |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Vasteaika | Slow |
| Pakkaus / kotelo | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 400A |
| Sulaminen I²t | 233.346 |
| hyväksynnät | UL |
| Käyttölämpötila | - |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE GLASS 250VAC 1.25A 5X15MM
Varastossa: 0