Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit MLVA04V18C085-R
Eaton MLVA04V18C085-R
Osa numero
MLVA04V18C085-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
VARISTOR 22V 20A 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Eaton
Tuoteparametri
Osa numero MLVA04V18C085-R
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 17.6V
Varistorin jännite (tyypin) 22V
Varistorin jännite (maksimi) 26.4V
Nykyinen - Surge 20A
energia 0.05J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 14VAC
Suurin DC Volts 18VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 85pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)