Eaton HV1625-2R7256-R
Osa numero
HV1625-2R7256-R
Kuvaus
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Eaton
    2.12500/pcs
  • 10 pcs
    1.91250/pcs
Tuoteparametri
Osa numero HV1625-2R7256-R
Osan tila Active
kapasitanssi 25F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 2.7V
ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.118" (28.40mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C
Liittyvät tuotteet
HV1625-2R7256-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H