Eaton HB1860-2R5117-R
Osa numero
HB1860-2R5117-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP 110F -10% +30% 2.5V T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
    7.05000/pcs
  • 10 pcs
    6.69750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HB1860-2R5117-R
Osan tila Active
kapasitanssi 110F
Toleranssi -10%, +30%
Jännite - Nimellisjännite 2.5V
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.728" Dia (18.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 2.362" (60.00mm)
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C
Liittyvät tuotteet
HB1860-2R5117-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 110F -10% +30% 2.5V T/H