Easy Braid Co. EK60BVF010
Osa numero
EK60BVF010
Valmistaja
Easy Braid Co.
Kuvaus
BEVEL 1.00MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Juottaminen, tislaus, vinkit, suuttimet
Easy Braid Co.
Tuoteparametri
Osa numero EK60BVF010
Osan tila Active
Vihje - tyyppi -
Vihje - muoto -
Korkeus -
Leveys -
Pituus -
Halkaisija -
Vihje - sirun koko -
Lämpötila-alue -
Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa -
Liittyvät tuotteet
EK60
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC