| Osa numero | PVL16FLS41 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Blue |
| Objektiivin väri | Blue |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Arvioinnit | - |
| Jännite | 2.8V |
| nykyinen | 20mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.64" (16.26mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 10.00mm |
| Millicandela Rating | - |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | - |
| Lopetustyyli | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Suojaus | IP67 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.88" 25PC
Varastossa: 0