| Osa numero | PV8F2T0SS-303 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant, Illuminated |
| Piiri | DPST (1-NO, 1-NC) |
| Kytkintoiminto | On-Off, Off-On |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 36V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | LED, White |
| Valaistusjännite (nimellinen) | 6 VDC |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Suojaus | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 25.00mm Dia |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 9
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 40
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 4
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 1
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 36V
Varastossa: 0