| Osa numero | LS0851501F160C2C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 15A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Lever, Straight |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
| Käyttövoima, momentti | 160gf |
| Vapauta voima | 40gf |
| Pretravel | 0.080" (2.0mm) |
| Differential Travel | - |
| yliliikkeen | - |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Varastossa: 46
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Varastossa: 380
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Varastossa: 1514
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 15A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 15A 125V
Varastossa: 0