| Osa numero | KAW2104R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | - |
| Yhteyden lopettaminen | - |
| Korkeus yli hallituksen | 0.146" (3.70mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |