| Osa numero | KAE09LGGT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.175" (4.45mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: EVAL KIT EMCCD
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: INTERLINE EMCCD IMAGE SEN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: INTERLINE EMCCD IMAGE SEN
Varastossa: 0