| Osa numero | KAC04LGGT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Piano |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | - |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.201" (5.10mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC IMAGE SENSOR 6MP MONO 267CPGA
Varastossa: 31
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR 12MP CMOS 267CPGA
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR 6MP CMOS 267CPGA
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR 6MP CMOS 267CPGA
Varastossa: 0