| Osa numero | ZXSC100X8TC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tulostyyppi | Transistor Driver |
| toiminto | Step-Up |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Boost |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Lähtövaiheet | 1 |
| Jännite (Vcc / Vdd) | 0.98 V ~ 3.5 V |
| Taajuus - Kytkentä | 200kHz |
| Täyttökierros (maksimi) | - |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Clock Sync | No |
| Sarjaliitännät | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-MSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC LED DRIVER CONTROLLER SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 18MA SOT23-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC LED DRIVER CONTROLLER SOT23-5
Varastossa: 24000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR 50MA SOT23-6
Varastossa: 15000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: BOARD EVALUATION FOR ZXSC100
Varastossa: 0