| Osa numero | ZXRE4041DFTC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 1.225V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 12mA |
| Toleranssi | ±1% |
| Lämpötilan kerroin | 100ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | 60µVrms |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 30µA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ X2-DFN201
Varastossa: 39000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ TSOT23-5
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SC70
Varastossa: 24000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.22V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ SC70
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC VREF SHUNT ADJ TSOT23-5
Varastossa: 0