| Osa numero | ZHT2431C02STOB |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 1.24V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 15V |
| Nykyinen - lähtö | 25mA |
| Toleranssi | ±2.5% |
| Lämpötilan kerroin | 50ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 100µA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Toimittajan laitepaketti | TO-92-3 |