| Osa numero | ZDM4206NTA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 1A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 1 Ohm @ 1.5A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 1mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 100pF @ 25V |
| Teho - Max | 2.75W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-223-8 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-223 |