| Osa numero | PI6CU877NFE |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | Memory, DDR2, SDRAM DIMM |
| panos | SSTL-18 |
| ulostulo | SSTL-18 |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:10 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| Taajuus - maks | 270MHz |
| Jännitteensyöttö | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 52-VFBGA |
| Toimittajan laitepaketti | 52-VFBGA (4.5x7) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK GENERATOR TSSOP-16
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK GENERATOR TSSOP-16
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:6 160MHZ 16TSSOP
Varastossa: 816
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFF 1:10 250MHZ 20SSOP
Varastossa: 279
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:4 180MHZ 8SOIC
Varastossa: 2345
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:6 250MHZ 16TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK BUFFER SSOP-20
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:4 180MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFF 1:10 250MHZ 20SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 1:6 160MHZ 16TSSOP
Varastossa: 0