| Osa numero | PI6C490097LEX |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| PLL | Yes with Bypass |
| panos | LVCMOS, Crystal |
| ulostulo | LVCMOS |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:4 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 25MHz |
| Jakaja / Kerroin | No/No |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-TSSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:4 266MHZ 20TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:4 266MHZ 20TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER MUX 2:10 32TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK BUFFER TSSOP-20
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:4 266MHZ 20TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK BUFFER TSSOP-20
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:4 266MHZ 20TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLK GEN INTEL PCI-EX 56-TSSOP
Varastossa: 0