| Osa numero | PI6C20800BAEX |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| PLL | Yes |
| Päätarkoitus | PCI Express (PCIe) |
| panos | HCSL |
| ulostulo | HCSL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:8 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| Taajuus - maks | 400MHz |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 48-TSSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK BUFFER TSSOP-28
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK BUFFER TSSOP-28
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: CLOCK BUFFER TSSOP-28
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
Varastossa: 234
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
Varastossa: 1127
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
Varastossa: 0