| Osa numero | PAM2320BECADJR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Buck |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 2.7V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 5.5V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 0.6V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 5.5V |
| Nykyinen - lähtö | 3A |
| Taajuus - Kytkentä | 1.5MHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | Yes |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 8-PSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 1A SYNC TSOT25
Varastossa: 9000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 6TDFN
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 16QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BCK 3.3V 0.8A SYNC TSOT25
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC TSOT25
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BCK 2.8V 0.8A SYNC TSOT25
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC TSOT25
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC TSOT25
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG BCK 1.2V 0.8A SYNC TSOT25
Varastossa: 0