| Osa numero | LM4041DFTA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 1.225V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 12mA |
| Toleranssi | ±1% |
| Lämpötilan kerroin | 150ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | 20µVrms |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 73µA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23 |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 5000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 4000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
Varastossa: 1000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
Varastossa: 0